Skip to content

Zwroty i wymiany

Złożone zamówienie w sklepie internetowym ze sprzętem do treningu siłowego Infinity Gear możesz zwrócić w terminie do 30 dni od daty zakupu.

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać pełne i nienaruszone zabezpieczenia zamontowane na czas transportu, nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, włączając w to próby montażu.

Biorąc pod uwagę specyfikę produktów Infinity Gear, tj. gabaryt, kolorystykę, funkcjonalność oraz procesy logistyczne, bardzo prosimy o przemyślane zakupy. W razie wszelkich wątpliwości podczas zakupów, nasi doradcy na pewno Ci pomogą.

Zwrotu oraz przesyłki zwrotnej możesz dokonać załączając formularz.

1. Formularz zwrotu:

Wypełnij formularz zwrotu, który jest dostępny do pobrania tutaj.

2. Odesłanie produktu:

Spakuj produkt wraz ze wszelkimi dodatkowymi akcesoriami z zachowaniem wszelkich elementów zabezpieczających. Dołącz również fakturę lub jej kserokopię, dzięki temu szybciej przeprowadzimy proces zwrotu.

3. Adres do wysyłki zwrotnej:

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Przesyłkę opłaconą z góry prześlij na adres:

  • ANL Serwis
  • Ul. Łęczycka 24i
  • 82-300 Elbląg
  • biuro@infinitygear.pl

W ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu przez nas paczki oraz weryfikacji jej stanu, otrzymasz zwrot należność za produkt/-y na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego w formularzu zwrotu.

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu nowego zamówienia.