Skip to content

Poradnik

Infinity Gear – producent sprzętu na siłownię.

Infinity Gear to nie tylko producent sprzętu do treningu na siłowni, w domu czy studiach treningu. Jesteśmy przede wszystkim entuzjastami treningu oraz sportowcami, dlatego chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem z zakresu treningu, który możesz wykonać na sprzęcie Infinity Gear. Przygotowaliśmy całą gamę konstrukcji stalowych do treningu siłowego ze szczególnym naciskiem na racki treningowe o różnych rozmiarach i dających różne możliwości. Dodatkowo przewidzieliśmy dla Was obszerny dział wiedzy, który będzie uwzględniał poradniki treningowe, podpowiedzi jak dobrać sprzęt do treningu, testy sprzętu oraz specjalistyczną wiedzę na temat procesu produkcji konstrukcji Infinity Gear.

Poradnik treningu Infinity Gear.

Przygotowujemy dla Was porady treningowe, które będą dotyczyły treningu siłowego w różnych formach. Skierowane będą one do osób zarówno początkujących, jak i zaawansowanych, dzięki czemu każdy poszerzy swoją wiedzę z zakresu treningu. Podejdziemy do tego bardzo obszernie, przygotowując Wam informacje na temat techniki danych bojów, przedstawimy przykładowe plany treningowe, czym pomożemy całą Twoją aktywność spiąć w odpowiedni cykl treningowy. Nasze poradniki mają na celu poszerzyć wiedzę naszych klientów, dzięki czemu możemy kompleksowo pomóc Ci rozpocząć przygodę z treningiem już na etapie zakupu naszych produktów.

Jak dobrać sprzęt do treningu?

Poza poradami typowo treningowymi, przygotowaliśmy dla Was sekcję, w której dowiecie się jak dobrać sprzęt do treningu od Infinity Gear. Podpowiemy na czym się skupić przy jego wyborze, co powinno znajdować się w domowej siłowni czy jaka gama sprzętu nadaje się do klubu fitness. Pomożemy Ci w prosty sposób dostosować wysokości używanych konstrukcji, prawidłowe ustawienia ławek czy poręczy treningowych. Przygotujemy dla Was propozycje zestawów w różnych budżetach cenowych, które jednocześnie umożliwią wykonanie pełnego treningu siłowego. Często bywa, że w momencie zakupu nie jesteśmy do końca pewni naszych potrzeb, dlatego postaramy się podsunąć Wam ciekawe rozwiązania od Infinity Gear.

Test sprzętu Infinity Gear.

Kolejną sekcją, która znajdzie się w naszym poradniku, będą testy sprzętu treningowego od Infinity Gear. Przedstawimy wszelkie zalety naszych ławek, stojaków, racków czy zindywidualizowanych konstrukcji treningowych, a także wszelkie zmiany, które wprowadziliśmy w celu poprawy ergonomii naszych produktów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów oraz przyjmujemy do wiadomości wszelkiego uwagi, które mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszej oferty sprzętu do treningu. Z chęcią też przyjmiemy Wasze opinie na temat sprzętu do treningu Infinity Gear, które z chęcią opublikujemy i przedstawimy do wiadomości naszym potencjalnym klientom.

Jakość produktów Infinity Gear.

Jakość naszych produktów to główne hasło Infinity Gear, dlatego też przedstawimy Wam proces produkcyjny naszego sprzętu treningowego. Jesteśmy polskim producentem, dlatego każdy etap produkcji odbywa się w naszej fabryce, dzięki czemu przybliżymy Wam system przygotowania projektu, jakość i pochodzenie stali, obróbki oraz malowania czy testy laboratoryjne. Konstrukcje stalowe oraz pozostały sprzęt do treningu od Infinity Gear to najwyższa jakość, dlatego nie mamy przed Wami tajemnic. Ukażemy Wam także wszelkiego rodzaju rozwiązania produkcyjne, które umożliwiają nam szybkie oraz solidne możliwości tworzenia Waszego sprzętu do treningu siłowego.