Skip to content

O nas

Działając w branży trenerskiej od ponad 10 lat, zdobyliśmy nieocenione doświadczenie, które umożliwia nam skuteczną identyfikację potrzeb właścicieli klubów fitness, siłowni oraz klubów sportów walki. Nasze zaangażowanie w ciągłe analizowanie rynkowych wymagań, regularne testowanie oraz modyfikowanie sprzętu pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości.

Proces produkcji sprzętu Infinity Gear opiera się na współpracy z licznymi specjalistami, którzy bacznie monitorują każdy etap powstawania Waszych zamówień, zapewniając najwyższą jakość wykonania. Troska o jakość w Infinity Gear jest widoczna we wszystkich detalach, co sprawia, że nasz sprzęt Infinity Gear spełnia najwyższe standardy.

Zastosowane technologie nie tylko gwarantują trwałość, ale także zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania produktów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacjom, oferta sprzętu treningowego Infinity Gear jest dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku, co umożliwia nam utrzymanie pozycji lidera w branży. Nasza misja to nie tylko dostarczanie sprzętu, ale również wspieranie naszych klientów w osiąganiu doskonałych wyników i satysfakcji z treningów.

Konstrukcje stalowe do treningu siłowego Infinity Gear to produkty projektowane i wykonywane przez sportowców dla sportowców, łącząc efektywność treningu z jakością wykonania. Nasz sprzęt charakteryzują:

  • polska stal najwyższej jakości
  • zastosowanie profili stalowych o grubości 3mm
  • obróbka strumieniowo ścierna
  • wszystkie elementy malowane proszkowo
  • otwory wycinane laserowo
  • łatwy montaż i konserwacja
  • pomoc serwisowa
Specjalnie zaprojektowane konstrukcje stalowe do treningu Infinity Gear dają Ci możliwość zaadaptowania nawet niewielkiej przestrzeni do Twoich potrzeb treningowych. Ponadto możliwość montażu dodatkowych elementów konstrukcji rozbuduje Twoją domową siłownię i urozmaici trening bez potrzeby organizacji większej przestrzeni.
 
W Infinity Gear projektujemy oraz tworzymy pełne wyposażenie do treningu dla domowych siłowni, klubów fitness oraz klubów sportów walki, tj. systemy przechowywania sprzętu treningowego, elementy montażowe do worków bokserskich, klatki MMA, sztangi, sztangielki, obciążenie o różnej wadze czy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do treningu.
 
Oferta sprzętu treningowego Infinity Gear jest bardzo szeroka, dlatego też prowadzimy konsultacje zakupowe, poznając możliwości i potrzeby naszych klientów. Przygotujemy ofertę, która będzie dopasowana do szacowanego budżetu w taki sposób, aby wyposażyć siłownie w sposób kompleksowy. Obsługa klienta oraz sprzęt treningowy w Infinity Gear jest najwyższej jakości.
Rack treningowy Infinity Gear