Skip to content

Czas i koszt dostawy

Decydując się na zakupy w sklepie internetowym Infinity Gear, musisz się liczyć ze specyfiką naszych produktów oraz czasem i kosztem ich dostawy. Ze względu na proces produkcji oraz gabaryt konstrukcji należy być świadomym, że nie jest to proste przedsięwzięcie. Produkcja konstrukcji stalowych do treningu siłowego ma kilka etapów, które muszą zostać zrealizowane, aby produkt był najwyższej jakości oraz bezpieczny.

Koszt dostawy.

Koszty dostawy są widoczne przy realizacji zamówienia i są zgodne z cennikiem firmy kurierskiej. W przypadku transportu własnego, do którego korzystają Państwo z usługi montażu, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od dystansu.

Czas dostawy.

Zawsze chcemy, aby nasz Klient otrzymał swoje zamówienie możliwie najszybciej. Wszystko jest uzależnione w pierwszej kolejności od czasu przygotowania zamówienia, który jest podany przy poszczególnych produktach. W momencie pełnej realizacji, przekazujemy niezwłocznie zamówienie firmie kurierskiej lub ustalmy termin transportu wraz z montażem, jeżeli skorzystacie Państwo z takiej opcji.